Evden eve nakliyat hizmetimiz sorunsuz ve kurumsal olarak hizmetinizdedir. Eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyacağımızı ve kuracağımızı sizlere sözleşmemizle garanti haline getiriyoruz. Ulusoy nakliyat 19 yıla tecrübesi ile evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermektedir.. Geniş araç filosu ve profesyonel kadrosu ile sizlere dinamik ve hızlı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Ulusoy evden eve nakliyat “K3 Taşımacılık Belgesi “ne sahiptir.

Kavacık evden eve nakliyat sizlere sunduğu Ücretsiz expertiz ile eşyalarınızı inceleyip en uygun fiyatı sizlere sunmaktadır.. Bu şartlar altında şişirilmiş fiyatlarla karşılaşmamış olacaksınız.. Anlaşma sağlanması sonucunda evden eve nakliyat işleminin gerçekleşebilmesi için aracımız geldiğinde ücretsiz sigorta yapılmaktadır Daha sonra profesyonel personelimiz ev eşyalarınızı ya da diğer eşyalarınızı özel ambalajlama malzemeleri ile paketleyip araçlara naklederler. Bu paketleme malzemeleri eşyalarınızın bozulmasını ya da herhangibi bir durumda kırılmasını önleyecektir..

Kavacık evden eve nakliyat evinizdeki dolapları tv ünitelerini ve benzeri demonte olabilecek bütün eşyaları demonte edip ambalajlamaktadır.. Bu süreçten sonra eşyalarınız düzenli bir biçimde size gönderilene en uygun boyuttaki aracımıza eşyalarınız istiflenmektedir.. Taşınacak olan adresinize nakledilen eşyalarınız istediğiniz yerlere yerleştirilip kurulumları gerçekleştirilir Ulusoy taşımacılık sizlere evden eve nakliyat adına muazzam bir hizmet sunmuş olacaktır..